www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 01/2027

Aplikacja / naszywka koronkowa serce

Kod towaru: 180696
Aplikacja / naszywka koronkowa serce
Aplikacja / naszywka koronkowa serce
Aplikacja / naszywka koronkowa serce
Typ :
Proszę wybrać opcję:
2 mleczny
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,75 PLN / szt. 17,50 PLN
100 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,27 PLN / szt. 127,- PLN
10 szt.
1,75 PLN / szt.
17,50 PLN
100 szt.
1,27 PLN / szt.
127,- PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 15 klientów
Cena z VAT
1,75 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Aplikacja w kształcie serduszka ma wymiary 45 x 45mm, jej krawędzie są precyzyjnie wykończone a środek bogato zdobiony. Aplikacja może znaleźć zastosowanie jako element dekoracyjny odzieży, tekstyliów domowych i wyrobów rękodzielniczych.
  • Wymiary: 45 x 45 mm
Skład
100% bawełna
Techniki
szycie - pozostałe, scrapbooking
Style
Romantyczny
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Zakup hurtowy

2 mleczny
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 01/2027
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.