www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Aniołek na szczęście zawieszka / brelok

Kod towaru: 930365
Aniołek na szczęście zawieszka / brelok
Ponownie w sprzedaży
Aniołek na szczęście zawieszka / brelok
Aniołek na szczęście zawieszka / brelok
Aniołek na szczęście zawieszka / brelok
Proszę wybrać opcję:
perłowy
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 397 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
8,20 PLN / szt. 8,20 PLN
4 szt.
Magazyn 99 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
5,34 PLN / szt. 21,36 PLN
12 szt.
Magazyn 33 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
4,27 PLN / szt. 51,24 PLN
1 szt.
8,20 PLN / szt.
8,20 PLN
4 szt.
5,34 PLN / szt.
21,36 PLN
12 szt.
4,27 PLN / szt.
51,24 PLN

Cena z VAT
8,20 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Zawieszka z aniołkiem z perłowych koralików to prezent na szczęście, który można wykorzystać na każdą okazję. Zawieszony na obrotowym karabińczyku, będzie piękną ozdobą kluczy, torebek itp.
Sam karabińczyk ma długość 3 cm. Całkowita długość wisiorka to 6,4 cm. Anioł ma wymiary 2 x 2,7 cm.
Zawieszka zapakowana jest na karcie, w woreczku, karta posiada otwór do zawieszenia na stojaku sprzedażowym.
  • Rozmiary zawieszek: 2 x 2,7 cm
  • Całkowita długość: 6,4 cm
  • Rozmiary karty: 6 x 13,5 cm
Skład
metal, plastik, szkło
Style
Elegancki, Religijny, Romantyczny, Vintage
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Aniołek na szczęście w pudełeczku

Zakup hurtowy

perłowy
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Woreczek podarunkowy 13x18 cm imitacja juty, bałwanek

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.