www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Anielskie tworzenie

30.11.2018 | | Obejrzano: 881x
Anioły są obecne w naszej kulturze od dawna i uważane są za istoty mistyczne. Ludzie wierzą, że każdy ma swojego anioła stróża. Wybierz swojego aniołka lub stwórz go według naszej instrukcji.

 

 

Bożonarodzeniowy anioł jest jedną z najpopularniejszych postaci towarzyszącą atmosferze przedświątecznej oraz świątecznej.
Anioł ma na sobie długą białą szatę, rozpuszczone włosy ozdobione opaską z gwiazdą, a na plecach ma skrzydła. Aniołek jest bardzo popularnym prezentem, kiedy chcemy pokazać komuś bliskiemu, że nam na nim zależy lub podarować jako talizman na szczęście.

 

 


 

 

ZESTAW KREATYWNY ANIOŁ

Aniołek może być drobnym prezentem lub uroczą dekoracją świąteczną.

 

 

  

 

 

 


 

 

PÓŁPRODUKTY DO WYROBU ANIOŁÓW

Swojego stróża możesz zrobić dokładnie według swego pomysłu z najróżniejszych półproduktów. Dzięki użyciu polistyrenowej piramidy może powstać dekoracja, którą umieścisz np. przy wejściu do domu.

 

   

  

 

 

 


 

 

POMYSŁY DLA CIEBIE

Każde zdjęcie skrywa więcej informacji, wystarczy tylko na nie kliknąć.

 

 

  

  

 

 


 

 

FOTOINSTRUKCJE DLA CIEBIE

(aby zobaczyć całą instrukcję należy kliknąć na zdjęcie)

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem