www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Aksamitna dynia

Kod towaru: 940545
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Aksamitna dynia
Średnica :
Ø5 cm Ø7,5 cm Ø8 cm
Proszę wybrać opcję:
4 zielony ciemny
1 zielonożółty
wyprzedane
2 pomarańczowy
wyprzedane
3 ciemnypomarańc
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
5,33 PLN / szt. 5,33 PLN
10 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
3,47 PLN / szt. 34,70 PLN
40 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
2,43 PLN / szt. 97,20 PLN
1 szt.
5,33 PLN / szt.
5,33 PLN
10 szt.
3,47 PLN / szt.
34,70 PLN
40 szt.
2,43 PLN / szt.
97,20 PLN

Cena z VAT
5,33 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Dekoracyjna dynia aksamitna nadaje się do tworzenia ozdób świątecznych, pakowania prezentów oraz do kompozycji z naturalnymi produktami. Świetnie prezentuje się sama lub w połączeniu z innymi jesiennymi dodatkami, np. suszonymi owocami. Aksamitna powierzchnia nadaje jej luksusowego wyglądu.
  • Średnica: 7,5 cm
  • Wysokość: 7 cm
Skład
poliester, plastik, polistyren
Techniki
florystyka, florystyka, jesienne aranżowanie, tworzenie wieńców, tworzenie dekoracji
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Dynie sztuczne
Żołędzie sztuczne na druciku
Dekoracyjny naturalny mech 250 g
Dynie sztuczne oszronione na druciku

Zakup hurtowy

4 zielony ciemny
Wprowadź poprawną ilość
1 zielonożółty
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
2 pomarańczowy
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
3 ciemnypomarańc
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.