Zarejestruj się w naszym e-sklepie na NIP firmowy i sprawdź jak wiele możesz zyskać kupując u nas. Tylko teraz oferta specjalna: 5% rabatu na pierwsze zakupy! Więcej informacji tutaj.
Szanowni klienci pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się znajdujemy, nasza hurtownia pracuje cały czas. Staramy się jak najszybciej skompletować Państwa zamówienia ale w związku z ich zwiększoną ilością, czas ich realizacji może wydłużyć się do 3 - 5 dni. Dziękujemy za zrozumienie.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Afiliacyjny Programlogo

 

Zostań naszym partnerem. Przyłącz się do naszego afiliacyjnego programu a a otrzymasz prowizję z każdego zamówienia, które dzięki Tobie zyskamy.  Wystarczy wybrać baner z naszej oferty i umieścić go na swoim serwisie internetowy.

 

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

 • Jesteśmy największym detalicznym i hurtowym sprzedawcą galanterii w Republice Czeskiej. Oferujemy również szeroki wybór asortymentu z kategorii biżuteria, dekoracje, akcesoria modowe, wyroby rękodzielnicze, tekstylia domowe, torebki.
 • Mamy ponad 40.000 towarów w ofercie.
 • Jakość i niezawodność potwierdzone złotym certyfikatem "Sprawdzony klient" i członkowstwo w APEKu
 • Naszym atutem jest ponad dwudziestoparoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności. Cały czas nieustannie rozwijamy się dla naszych klientów, oferując im nowe towary w atrakcyjnych cenach.
 • W naszym afiliacyjnym programie bazujemy na sprawdzonej sieci CJ Affiliate™, która gwarantuje bezpieczeństwo i pewność wypłaty prowizji.

 

Jak to działa?

 1. rejestrujesz się
 2. czekasz na hasło, które przyjdzie na Twój email
 3. jeśli masz już konto w  CJ Affiliate, połącz się z afiliacyjnym programem Stoklasa
 4. wybierz odpowiedni baner z naszej oferty
 5. umieść go w swoim serwisie internetowym
 6. na koniec każdego miesiąca otrzymujesz prowizję za wszystkie zrealizowane zamówienia pozyskane za pośrednictwem naszego baneru umieszczonego na Twoim serwisie internetowym. Kwotę prowizji możesz monitorować po zalogowaniu się do swojego konta.

 

Jak jest liczona Twoja prowizja?

 • Partnerom oferujemy prowizje 5-10% od wartości zamówionych towarów (wartość wyrażona jest w kwocie netto).
 • Prowizję otrzymasz od wszystkich zakupów, których klient dokona w ciągu 30 dni od dnia, kiedy kliknie na naszą reklamę  (płatność cookie = 30 dni)
 • Nie dotyczy zakupów po cenach hurtowych


Usługę dla nas zapewnia firma VIV NETworks s.r.o., która jest operatorem publicznej sieci CJ w trzech krajach ČR, SR i Węgrzech. VIV NETworks s.r.o. wypłaca prowizję poprzez CJ i zapewnia pomoc techniczną partnerom afiliacyjnego programu Stoklasa.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z : marketing@stoklasa.cz

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem