Przepraszamy, ale ten towar jest wyprzedany. Proszę wybrać towar z naszej aktualnej oferty.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

do wyczerpania zapasów

Zamek metalowy No 5 długość 18 cm (jeansowy)

Kod towaru: 570240
Zamek metalowy No 5 długość 18 cm (jeansowy)
WYPRZEDAŻ AŻ DO 90%
-50%
Zamek metalowy No 5 długość 18 cm (jeansowy)
Długość :
Proszę wybrać opcję:
322 czarny
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 195 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
2,40 PLN / szt. 2,40 PLN
10 szt.
Magazyn 19 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,56 PLN / szt. 15,60 PLN
25 szt.
Magazyn 7 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
1,41 PLN / szt. 35,25 PLN
1 szt.
2,40 PLN / szt.
2,40 PLN
10 szt.
1,56 PLN / szt.
15,60 PLN
25 szt.
1,41 PLN / szt.
35,25 PLN

Pierwotna cena
4,80 PLN
Cena z VAT
2,40 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Nierozdzielczy metalowy zamek błyskawiczny, dzięki któremu możesz zapiąć kieszenie kurtek, płaszczy i dżinsów. Nadaje się również do mniejszych toreb lub torebek.
  • Całkowita szerokość zamka: 3,3 cm
  • Długość: 18 cm
  • Nierozdzielczy
  • Autolock
Skład
100% poliester, mosiądz
Techniki
szycie - pozostałe
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Zakup hurtowy

322 czarny
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Sztuczne muchomorki / grzybki na druciku

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.