www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Wyposażenie na obóz letni

15.6.2018 | | Obejrzano: 796x
Wakacje - czas kolonii i obozów dla dzieci. Wiesz co należy im spakować na wyjazd? Udzielimy Ci kilku porad.

 
Dzieci uczestniczą w różnorodnych obozach: tematycznych lub harcerskich. Czasem uczestnicy spędzają tam tylko dni (półkolonie) lub też na nich nocują. Nie można spisać jednej listy obowiązkowych rzeczy dla wszystkich. Dlatego też skoncentrujemy się tylko na gadżetach oraz podstawowych rzeczach, które powinni posiadać wszyscy. 
 
 
Aby dzieci mogły się dobrze odnaleźć w tym ogromie rzeczy lepiej pozwolić im spakować się samodzielnie. Wtedy szybciej będą wiedziały gdzie co spakowały. Dodatkowo jeśli spakujesz dziecko bez jego wiedzy, może zdarzyć się, że części z tych rzeczy w ogóle nie użyje, gdyż nie będzie wiedzieć, że ma je ze sobą.   
 
 
 
 
 
 
Przede wszystkim, w przypadku mniejszych dzieci, aby uniknąć zgubienia i pomyłek zalecamy podpisać ubrania lub zaopatrzyć je w znak rozpoznawczy. Świetne do tego celu będą etykietki z pisakiem. Na wycieczki przyda się mały plecak, do którego zmieści się kanapka, picie, środek na owady, krem do opalania i płaszcz przeciwdeszczowy.
 
 

Lista rzeczy, o których na pewno nie można zapomnieć 

 

 

 

                       

  

 

 

Wszystkie dzieci z radością bawią się. Dlatego na pewno docenią, jeśli do plecaka zmieści się, oprócz wszelkich niezbędnych rzeczy, chociaż mała zabawka. Świetne na tą okazję są gry retro jak: guma do skakania lub zaplatane sznurki w praktycznym pudełku.

 

VIDEO, JAK SKAKAĆ W GUMĘ ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

 

 

 

 

POMYSŁ: Stwórz dla dzieci bransoletkę lub zawieszkę na plecak ze sznurka. Możesz do tego użyć klamry, która posiada gwizdek, kompas, nóż i krzesiwo, a zyskasz tak uniwersalnego pomocnika.

 

 

 

 

 

 

 

 

CAŁA INSTRUKCJA TUTAJ

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem