www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Wyjątkowe wieńce kwiatowe

9.5.2019 | | Obejrzano: 1806x
Przedstawiamy 9 pomysłów na wyjątkowe wieńce kwiatowe, które można łatwo zrobić w domu. spójrz i twórz z nami. Wszystko, co potrzebne do wyrobu wieńców znajdziesz u nas.

 

 

Przyroda rozkwita, a słońce zaczyna grzać - jest to znak, że zbliża się lato. W tym czasie potrzebna jest nie tylko zmiana garderoby, ale także zmiana dekoracji w domu i mieszkaniu. Polne kwiaty w wazonie, kolorowe nakrycia i kwiatowe serwetki. Ale co z drzwiami wejściowymi? To pierwszy element, który widzą wchodzący goście. Drzwi są wizytówką mieszkańców, dlatego często są ozdobione dekoracyjnym wieńcem.

 

Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów do wyrobu prostych wieńców. Podstawa do wyrobu może być klasyczna pleciona lub możesz też użyć popularnej liny. Naszym faworytem jest kółko do wyszywania. Potem wystarczy już tylko ozdobić wieniec kwiatami i wstążkami lub koronką i zawiesić.

 

 

Co można ze sobą łączyć?

(Każdy obrazek zawiera link do produktu, wystarczy na niego kliknąć.)

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 

Inspiracje dla Ciebie

(Aby uzyskać więcj informacji o danym zdjęciu, wystarczy na nie kliknąć)

 

  
   
  

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem