www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Wielkanoc tuż, tuż

3.4.2019 | | Obejrzano: 772x
Przywitaj Wielkanoc pięknymi ozdobami. Nie powinno zabraknąć wielkanocnych pisanek, wstążek ozdobnych oraz nakrycia. Przynosimy kilka pomysłów na upiększenie tych uroczystych dni.

 

Wielkanoc to największe święto chrześcijańskie, które obchodzone jest okresie od 22. marca do 25. kwietnia, w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Dla ateistów Wielkanoc jest świętem związanym z nadejściem wiosny, ponownymi narodzinami i przebudzeniem się przyrody.

 

Ozdabianie domu i tarasu

Do ozdabiania należy użyć typowych kolorów jak żółty, jasno zielony czy pomarańczowy Te kolory dosłownie rozświetlą każdy ponury kąt. Jeśli wolisz delikatniejsze kolory zastosuj kolor różowy, biały lub fioletowy, które przypominać będą polne kwiaty. Mnóstwo materiałów dekoracyjnych można znaleźć podczas wioesennych spacerów. Następnie można je ozdobić gotowymi półproduktami jak motylki, ptaszki, mini marchewki lub kwiaty.

 

 

  

 

Na drzwiach nie powinno zabraknąć wieńca wielkanocnego, który już z oddali przywita gości. Tworząc go można puścić wodze fantazji. W naszym e-sklepie znajdziesz styropianowe półprodukty na wieńce lub styropianowe jajeczka, które można zafarbować lub dowolnie ozdobić. W ofercie mamy także szeroką gamę wstążek, dekoracyjnych sznurków czy jutowych wstążek.

 

 

Kolorowe jajka

Ozdabianie i farbowanie jajek jest jedną z najbardziej znanych tradycji wielkanocnych. Jajka są symbolem wiosny, płodnoci, życia i urodzaju. Pisanki można ozdobić klasycznymi farbami, techniką patchwork, słomą, woskiem, koralikami, owinąć włochatymi drucikami lub różnorodnymi sznurkami.

Najprostszą dekoracją wielkanocną są gałązki, na które wiesza się ozdobione jajeczka.

Po kliknięciu na zdjęcie z jajeczkami pokaże się fotoinstrukcja, zgodnie z którą można samemu stworzyć daną dekorację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co jeszcze może się przydać

Wszystko, czego potrzeba do wiosennego tworzenia znajdzisz u nas. Zainspiruj się TUTAJ i ozdabiaj każdy kąt swojego domu. Przeciez przyszła WIOSNA!

 

  

 

 

 

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! 

 

 


Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem