www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm

Kod towaru: 940560
Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm
Ponownie w sprzedaży
Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm
Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm
Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm
Ucha drewniane do torebki Ø16,5 cm
Rozmiary :
Proszę wybrać opcję:
1 brązowy
2 czarny
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
2 szt.
Magazyn 152 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
22,08 PLN / szt. 44,16 PLN
4 szt.
Magazyn 76 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
14,37 PLN / szt. 57,48 PLN
10 szt.
Magazyn 30 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
10,06 PLN / szt. 100,60 PLN
2 szt.
22,08 PLN / szt.
44,16 PLN
4 szt.
14,37 PLN / szt.
57,48 PLN
10 szt.
10,06 PLN / szt.
100,60 PLN

Cena z VAT
44,16 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Wysokiej jakości drewniane uchwyty idealnie nadają się do tworzenia oryginalnych toreb szytych ręcznie, dzierganych, szydełkowanych lub szczotkowanych. Lakierowane wykończenie zapewnia zwiększoną odporność na zużycie.
  • Zewnętrzna średnica: 16,5 cm
  • Średnica wewnętrzna: 12 cm
  • Grubość: 9 mm
  • Waga: 63 g
  • Lakierowana
Skład
drewno
Techniki
szydełkowanie, makrama, wyrób torebek, toreb i portfeli
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Sznurek z rdzeniem Ø5 mm
Włóczka Spaghetti 550 g
Tkanina bawełniana surowa z domieszką lnu
Ucha drewniane do torebki

Zakup hurtowy

1 brązowy
Wprowadź poprawną ilość
2 czarny
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.