www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 10/2026

Ślubna podwiązka koronkowa

Kod towaru: 770145
Ślubna podwiązka koronkowa
Bestseller
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Ślubna podwiązka koronkowa
Szerokość :
Proszę wybrać opcję:
1 (3,5 cm) biały
wyprzedane
3 (4,5 cm) niebieski niezapominajka
wyprzedane
4 (4,5 cm) Off White
wyprzedane
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
29,84 PLN / szt. 29,84 PLN
3 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
19,43 PLN / szt. 58,29 PLN
6 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
15,54 PLN / szt. 93,24 PLN
1 szt.
29,84 PLN / szt.
29,84 PLN
3 szt.
19,43 PLN / szt.
58,29 PLN
6 szt.
15,54 PLN / szt.
93,24 PLN

Ten przedmiot ma w koszyku 25 klientów
Cena z VAT
29,84 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Ślubna podwiązka z delikatnej koronki z kokardką. Jest elastyczna, przyjemna w noszeniu. Jest zapakowana w przeźroczyste pudełko podarunkowe z zawieszką.
Podwiązki nr 1, 2 i 4 pośrodku kokardki są ozdobione małą błyszczącą perłą.
Podwiązka nr 3 jest pośrodku kokardki ozdobiona satynowymi różyczkami. Podwiązki są uszyte z monofilowej wstążki.
Podwiązka nr 1 ma szerokość 3,5 cm, podwiązki nr 2, 3 i 4 mają szerokość 4,5 cm.

Podwiązka jako część ubioru panny młodej jest jedną z najstarszych tradycji ślubnych. Symbolizuje szczęście, bogactwo, ale przede wszystkim szczęśliwe małżeństwo.

  • Szerokość: 3,5 - 4,5 cm
  • Obwód: 34 - 60 cm
  • Wymiary pudełeczka: 8 x 16,5 x 2,5 cm
Skład
poliester, poliamid, elastan
Techniki
wieczór kawalerski/panieński
Style
Romantyczny, Ślub
Utrzymanie
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Zakup hurtowy

1 (3,5 cm) biały
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 11/2026
Wprowadź poprawną ilość
3 (4,5 cm) niebieski niezapominajka
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 02/2027
Wprowadź poprawną ilość
4 (4,5 cm) Off White
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 02/2027
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Wprowadź poprawną ilość
Ustaw monitorowanie dyspozycji

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.