www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Powraca guma do skakania

18.7.2017 | | Obejrzano: 2674x
Nie ma się czemu dziwić. Tą zabawę znały już nasze mamy i babcie. Zapewnia świetną rozrywkę, a zarazem ćwiczy koordynację ruchową.

Skákací gumaZ gumą do skakania gwarantowana wspaniała rozrywka.

Grało się w nią wszędzie - na podwórku, na boisku, w domu, w parku. Skakały zarówno dziewczynki jak i chłopcy.

Długie godziny spędzało się na pokonywaniu kolejnych poziomów trudności. Pierwsza wysokość była na poziomie kostek nóg. Potem kolana, następnie biodra, a wysokość szyi osiągali tylko i wyłącznie najlepsi.

Kiedyś guma była dostępna tylko w kolorze białym, obecnie można ją zakupić w wielu intensywnych kolorach.


Barvy

 

Jeśli nie znasz reguł tej gry, możesz spojrzeć na jeden przykładowy zestaw skoków.

Ale tak między nami nie musisz trzymać się ustalonych zasad tej gry,
możesz stworzyć swój własny układ freestyle, który dostarczy Ci mnóstwo zabawy.  Skoki możesz połączyć z trudniejszymi figurami np. gwiazdą. Zabawa ta uczy balansowania ciałem i utrzymania równowagi,  wpływa na kondycję fizyczną i ruchową oraz zwinność i płynność ruchów.

Pouzdro

Jeśli już zdecydujesz się na zakup gumy do skakania, pomyśl o jej praktycznym opakowaniu, dzięki któremu będziesz mógł ją zawsze mieć przy sobie i do którego będziesz mógł ją schować po skończonej zabawie.

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem