www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Półkółko szerokość 32 mm

Kod towaru: 730178
Półkółko szerokość 32 mm
-20%
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Półkółko szerokość 32 mm
Szerokość :
Proszę wybrać opcję:
1 nikiel
3 czarny nikiel
5 różowozłota
6 czarny lakier
mix losowo wybranych wzorów
4 stary mosiądz
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
10 szt.
Magazyn 0 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
1,14 PLN / szt. 11,40 PLN
50 szt.
Magazyn 7 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
0,75 PLN / szt. 37,50 PLN
200 szt.
Magazyn 1 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
0,52 PLN / szt. 104,- PLN
10 szt.
1,14 PLN / szt.
11,40 PLN
50 szt.
0,75 PLN / szt.
37,50 PLN
200 szt.
0,52 PLN / szt.
104,- PLN

Pierwotna cena
46,50 PLN
Cena z VAT
37,50 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Metalowe pół kółko służy do przymocowania taśmy czy rzemienia do toreb sportowych, plecaków, aktówek i torebek.
W miejscu łączenia nie jest spawane.

Nie nadaje się do prania.

  • Szerokość do otworu do przewlekania: 32 mm
  • Wymiary: 25 x 39 mm
  • Grubość: 4 mm
  • Waga: 8 g
  • Do wyrobów skórzanych
Skład
metal
Techniki
praca ze skórą, wyrób torebek, toreb i portfeli
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Podobny towar

Taśma polipropylenowa szerokość 30 mm grubość 1 mm
Regulator metalowy szerokość 33 mm
Karabińczyk metalowy z krętlikiem, otwór do przewlekania 20 mm

Zakup hurtowy

1 nikiel
Wprowadź poprawną ilość
3 czarny nikiel
Wprowadź poprawną ilość
5 różowozłota
Wprowadź poprawną ilość
6 czarny lakier
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wprowadź poprawną ilość
4 stary mosiądz
Wyprzedane
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.