www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Nowy look na letni festiwal

26.6.2019 | | Obejrzano: 524x
Wybierasz się na letni festiwal? Jak przyciągać, błyszczeć i być na topie? Zainspirujemy cię jak za parę groszy ożywić swój outfit.

 

 

DOSKONAŁA OD STÓP DO GŁÓW

 

Nadszedł czaas slońca, ciepłych wieczorów, spotkań, a przede wszystkim letnich festiwali. Jak prezentować się na festiwalu pięknie i trochę inaczej niż wszyscy wokoło? Jak nie zepsuć fryzury, być sexi i czuć się wyjątkowo? Nie można mieć wszystkiego na raz, dlatego lepiej zdecydować czy lepiej do twojego stylu pasuje kwiatowy wianek czy kapelusz. Są to główne elementy stroju festiwalowego, których nie powinno ci brakować.

(każdy obrazek skrywa więcej informacji)

 

   

 

 

 

ZDOBIENIE RĄK

 

Także twoje ręce zasługują na specjalną uwagę. Odkryte ramiona i dłonie powinny być ozdobione. Do tego celu użyj bransoletki (najlepiej kilku bransoletek) lub ulubionych metalicznych tatuaży.

 

POMYSŁ DLA CIEBIE: Trendem w ostatnich dniach stały się apaszki wiązane na nagdarstkach.

 

  

 

 

 

 

DO CZEGO SPAKOWAĆ TELEFON I PIENIĄDZE?

 

Chodzenie z dużą torebką czy wielkim plecakiem na całodziennym festiwalu nie jest wygodne. Ale do czego spakować telefon i portfel, ewentualnie płaszcz przeciwdeszczowy lub kurtkę na wieczór? Świetny będzie worek na plecy lub mała torebka na ramię.

 

POMYSŁ DLA CIEBIE: Co powiesz na torebkę na pasku? Praktyczny modny dodatek, który pozwoli tańczyć z rękoma w górze.

 

  

 

 

 

MIEĆ COŚ WIĘCEJ NIŻ INNI

 

Nie wtapiać się w tłum, ale być oryginalnym! Spróbuj ozdobić swoje ubrania napraowanką lub naszywką. Możesz użyć błyszczących aplikacji lub jakąś część ubioru ozdobić napisem lub wzorem.

 

  

 

POMYSŁ DLA CIEBIE: Dla uzyskania sexy efektu w zdartych jeansach wybierz pończochy kabaretki. W ofercie mamy także skarpetki kabaretki.

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem