www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Naturalny korek jakiego nie znasz

19.3.2018 | | Obejrzano: 1889x
Z korka można szyć i wykonywać oryginale projekty! Korek może posiadać pod spodem warstwę materiału jak i warstwę papieru dzięki czemu jest elastyczny, odporny na uszkodzenia i ciepły.

Korkowa taśma samoprzylepna

Wyczaruje w domu spokojną i relaksującą atmosferę. Użyjesz jej na wszystkich gładkich powierzchniach jak papier, plastik, drewno, szkło itp. Można nią ozdobić stare pudełka i dać im tak nowe życie. Pięknie wyróżni się na kartkach okolicznościowych, pamiętnikach, albumach, ramkach na zdjęcia itp. Z jej pomocą można także pięknie zapakować prezenty. 

Korková samolepicí páska

Ozdobený deník Ozdobená sklenice Ozdobené pouzdro 


Papier i naklejki korkowe

 

Korkowy papier można łatwo ciąć na dowolne kształty. Jest stosunkowo mocny, można go przerywać. Ozdabia się go samoprzylepnymi perłami, można po nim pisać, malować itp. Naklejki na całej spodniej powierzchni mają warstwę samoprzylepną. Można wybierać z wielu gotowych kształtów.

Korkové samolepky Korkové samolepky Korkové samolepky Korkové samolepky   

 

Korek w metrażu

 

Korek dzięki klejowi organicznemu laminuje się w płaty. Z pomocą ostrych przyrządów do cięcia kroi się go na bardzo cienkie warstwy, które przenosi się na tkaninę nośną. Dalej można pracować z korkiem jak z tkaniną czy ze skórą. Każdy produkt wykonany z korka jest unikalny, gdyż struktura powierzchniowa materiału korkowego jest zawsze inna. Do wyboru jest wiele struktur powierzchniowych, które można ciekawie łączyć wzajemnie lub z innymi materiałami tekstylnymi. 

 

Korková metráž Korková metráž Korková metráž

 

Korek dzięki swym właściwościom jest perfekcyjnym materiałem. Ma świetne właściwości izolacyjne, tłumi uderzenia, odpycha wodę, jest stabilny w kształcie i bardzo odporny na zużycie. W dotyku jest miękki, ciepły i naturalny, jest antystatyczny i przepuszcza powietrze. Dzięki jego wytrzymałości jest łatwy w utrzymaniu, wykonane z niego przedmioty można łatwo wytrzeć wilgotną ściereczką. 

Praca z korkiem to zabawa. Użyjesz go do szycia torebek, toreb, portfeli, etui, piórników, modnych dodatków i biżuterii. Jest świetny do wyrobu koszyków, nakryć, organizerów do zawieszenia na kanapę itp. 

 

Szycie nie jest dla Ciebie?

Nie szkodzi, możesz kupić gotowe etui z naszej oferty.

Korkový penál Korkový penál Korkový penál

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem