Szanowni Państwo, pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy, nasza hurtownia stale pracuje. Staramy się jak najszybciej uzupełniać zapasy towarów i przygotowywać Państwa zamówienia, ponownie realizujemy też wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Magiczny Halloween

26.9.2019 | | Obejrzano: 1765x
Straszne maski, wymalowane twarze oraz powycinane dynie. Czy wiesz dlaczego świętujemy Halloween oraz jak stylowo ozdobić dom?

Święto Halloween obchodzone jest 31. października, dzień przed chrześcijańskim świętem Wszystkich Świętych.  Ludzie malują swoje twarze, ubierają straszne kostiumy, które mają przedstawiać dusze zmarłych.

 

  

 

Tradycyjnym symbolem Halloween jest wycinana dynia ze świeczką wewnątrz. Czy wiesz dlaczego wycina się twarz? Straszna twarz ma przeganiać złe duchy. Na ulicach można spotkać czarodziejki, duchy, czarne koty, potwory i kościotrupy.

 

  

 

 

Typowymi kolorami na Halloween są czarny i pomarańczowy. Zajrzyj TUTAJ na pomysły ozdobienia Twojego domu,  krynoliną modniarską.

 

____________________________________________

POMYSŁY DLA CIEBIE

Każde zdjęcie skrywa więcej informacji, wystarczy tylko na nie kliknąć.

 

 

  

 

W Polsce Halloween nie jest tradycyjnym świętem. Gdzieniegdzie można spotkać przed domem symboliczne świecące dynie czy też ozdobione drzwi domów. W miastach oraz na wsiach odbywają się pochody straszydeł lub duchów, często odbywają się też konkursy na najstraszniejszą maskę.

 

____________________________________________

 FOTOINSTRUKCJA DLA CIEBIE

stwórz pająka z pomponów

(aby zobaczyć całą instrukcję kliknij na zdjęcie)

  

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem