BLACK FRIDAY! Z kodem BFPL20 zniżka 20 % na oznaczone towary. Wybieraj tutaj
Nasz sklep internetowy działa, a zamówienia realizujemy na bieżąco. Dostawa może się opóźnić ze względu na duże obciążenie firm transportowych. Dziękujemy za zrozumienie.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Kwiatowa dekoracja na kole

30.4.2020 | | Obejrzano: 1588x
Koło ozdobione kwiatami, wstążkami lub koronką może stać się niezwykłą dekoracją Twojego domu. Spójrz jakie oryginalne zastosowanie może mieć tamborek. Zainspiruj się u nas!

 

 

Dekoracyjny wieniec jest popularną ozdobą domu lub tarasu o każdej porze roku. 

 

Spróbowaliśmy zrobić dla Ciebie wyjątkowe modele tej popularnej dekoracji. Użyć do tego można drewnianego lub metalowego koła o dowolnej średnicy i ozdobić je według swego pomysłu najróżniejszymi sztucznymi kwiatami, gałązkami lub wstążkami.

 

Jako alternatywy dla tradycyjnego wieńca nie bój się użyć na przykład tamborka, który możesz wypełnić koronką i uzyskać w ten sposób romantyczny element do swego mieszkania.

 

  

 

 

Pomysł na ślub

Kwiatowe kółka zaczynają być używane coraz częściej jako ozdoba, którą niesie w ręku panna młoda lub druhny. 

 

  

 

 

Letni wieniec na drzwi

Jako podstawy użyliśmy metalowego kółka, na które zamocowaliśmy gałązkę przypominającą miętę pieprzową lub melisę, które dzięki drucikowi wewnątrz dobrze się je formują. Gałązkę ozdobiliśmy delikatnymi kwiatkami na długim druciku, które są często używane do wyrobu kotylionów ślubnych. Napis jest zrobiony z pomocą liter samoprzylepnych.

 

  

 

 

Wyszywane obrazki 3D

Miłośnikom wyszywania zalecamy wypróbować stworzenie własnego obrazku 3D, gdzie można przyszyć drobne kwiatki lub koronki kostkowe i wstążki. Jeśli nie masz odwagi wyszyć od razu swego własnego motywu, spróbuj wyszyć obrazek według nadrukowanego wzoru. Do tego posłużą Ci kreatywne zestawy do wyszywania z nadrukowanymi motywami.

 

 D 

  

 

 

Inne zastosowania koła

Kółek metalowych lub drewnianych można użyć także do wyrobu łapaczy snów lub innych dekoracji do domu. Zainspiruj się.

 

  

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem