Wysokiej jakości krawatka ze stali nierdzewnej doskonale nadaje się do zawieszania wisiorków na łańcuszkach, sznurkach, skórze, linach, wstążkach szyfonowych itp. Jest przeznaczona do
zawieszania wisiorków z otworem. Jjest
mocna i trwała.
Krawatka nr. 1 ma otwór o szerokości 4 mm, właz nr. 2 ma otwór o szerokości 5 mm, właz nr. 3 ma otwór o szerokości 5,5 mm.
Instrukcja użytkowania: włóż zawieszkę w dolną, otwartą część krawatki i zabezpiecz ją, naciskając drugą nóżkę. W ten sposób powstanie oczko nad wisiorkiem, przez które można przewlec łańcuszek itp. Zalecamy użycie szczypiec do ściśnięcia nóżek.
Stal nierdzewna to twardy i niezwykle wytrzymały materiał, który jest odporny na zarysowania, korozję i zabrudzenia. Ma długą żywotność, jest odporny na wodę słodką i słoną. Biżuteria ze stali nierdzewnej jest również odpowiednia dla alergików, którzy nie tolerują zwykłych metali. Stal nierdzewna nie wchodzi w reakcję z płynami ustrojowymi, dzięki czemu do skóry nie przedostają się żadne elementy metalowe. Ze względu na swoje właściwości nazywana jest czasem materiałem XXI wieku.
Ten produkt nie zawiera metali ciężkich.