www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Kapelusz / cylinder do ozdabiania

Kod towaru: 750287
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Kapelusz / cylinder do ozdabiania
Typ :
klasyczny metaliczny
Proszę wybrać opcję:
2 czarny
3 śnieżnobiały
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn 19 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
36,17 PLN / szt. 36,17 PLN
4 szt.
Magazyn 4 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
23,54 PLN / szt. 94,16 PLN
8 szt.
Magazyn 2 opakowanie + kolejne 0 do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
16,48 PLN / szt. 131,84 PLN
1 szt.
36,17 PLN / szt.
36,17 PLN
4 szt.
23,54 PLN / szt.
94,16 PLN
8 szt.
16,48 PLN / szt.
131,84 PLN

Cena z VAT
36,17 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Kapelusz - cylinder przeniesie Cię w odległy czas. Założysz go w karnawale, na bal przebierańców, imprezę i tańce. Pięknie wyróżni się jako ozdoba samochodu ślubnego. Można go ozdobić według swojej fantazji.

Na kapeluszach mogą występować ślady kleju i drobne wypukłości, które można przykryć poprzez zdobienie.
Ze względu na magazynowanie wsuwamy więcej sztuk kapeluszy w siebie. Może się zdarzyć, że cylindry będą pogniecione. Wystarczy cylinder "wyprasować" żelazkiem parowym, dzięki czemu wygładzi się i wyprostuje. Pogniecione cylindry nie są powodem do reklamacji. Dziękujemy za zrozumienie.
  • Wymiary: 24 x 31 cm
  • Wysokość: 13 cm
  • Obwód wewnętrzny: 58 cm
Skład
poliester
Techniki
ślubne aranżacje, fotobudka, aranżacje na imprezy i uroczystości, tworzenie dekoracji
Style
Elegancki
Importer
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Podobny towar

Okulary karnawałowe okrągłe

Zakup hurtowy

2 czarny
Wprowadź poprawną ilość
3 śnieżnobiały
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.