Szanowni klienci, Zamówienia złożone do 12.06.2018 jesteśmy zmuszeni odesłać Państwu niekompletne z powodu problemów technicznych jakie związane są z naszą przeprowadzką do nowego magazynu. W ramach przeprosin otrzymacie Państwo kupon na darmową wysyłkę Waszego kolejnego zamówienia. Nie dostarczony towar nie zostanie wysłany, należy stworzyć nowe zamówienie. Przepraszamy Państwa za wszelkie komplikacje. Dodatkowe informacje
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

 

DARMOWA DOSTAWA

13 – 14 marca 2018

 

 

Doprava zdarma

 

 

Zasady ogólne akcji

  • Akcja "DARMOWA DOSTAWA" trwa od 13. 03. 2018 0:01 do 14. 03. 2018 23:59.
  • Akcja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych
  • Akcja przeznaczona jest zarówno dla klientów zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych
  • Dotyczy zamówień, których wartość przekroczy kwotę 50,00 zł brutto w oparciu o aktualny kurs walut
  • Akcja obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem poczty polskiej.
  • Akcja dotyczy następujących sposobów płatności : płatność przy odbiorze, płatność on-line (PayPal, PayU i kartą). Z akcji wyłączona jest płatność tradycyjnym przelewem.
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2018.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem