Szanowni Państwo, pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy, nasza hurtownia stale pracuje. Staramy się jak najszybciej uzupełniać zapasy towarów i przygotowywać Państwa zamówienia, ponownie realizujemy też wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Dom pachnący wsią

30.7.2019 | | Obejrzano: 1769x
Większość z nas chętnie wspomina wakacje spędzone w domku letnim lub u babci, gdzie unosił się ten nieopisany zapach. Wnieś do swojego domu cząstkę wsi i wspominaj ten czas każdego dnia.

 

JAK OZDOBIĆ DOM W STYLU SIELSKIM?

Największą zaletą życia na wsi jest z pewnością bliskość natury. Wybierz się na spacer, a po kilku minutach znajdziesz się w lesie lub na łące. Aby stworzyć wiejską atmosferę w miejskim mieszkaniu, najważniejsze jest przeniesienie przyrody do domu, nie tylko w postaci kwiatów, ale głównie materiałów naturalnych. Postaw na drewno, ceramikę i wzory kwiatowe.

Wszystko, co musisz zrobić, to użyć odpowiednich materiałów, kolorów i elementów, które należą do stylu wiejskiego. Przygotowaliśmy wiele wskazówek, które pomogą ci stworzyć wiejską atmosferę w domu. Spróbuj użyć tylko kilku, a zobaczysz, że uczynisz swój dom przytulnym w tradycyjnym duchu.

 

Typowe elementy: drewno - ceramika - patyna - sztuczny kamień - kwiatowe wzory

 

 

 

 

W jadalni nakryto

Na stole połóż jutowe nakrycia, bieżnik czy obrus w kratkę. Nazrywaj do wazonu polnych kwiatów lub stwórz swój kwiatowy wieniec i umieść go pośrodku stołu. Nie zapomnij, że w kuchni nie może zabraknąć kamiennych doniczek ze świeżymi ziołami.

 

 

 

 

 

W sypialni posłano

Dekoracyjne poduszki ubierz w stylowe poszewki. Klasyką są wzory kwiatowe, kratka i serduszka. Wśród tkanin prym wiedzie bawełna i juta. W sypialni użyj wysokiej jakości bawełnianej pościeli w delikatnych kolorach.

 

 

 

 

 

 

Całe mieszkanie dostrojone

Małe rzeczy sprawiają, że całość jest piękniejsza. Umieść klasyczne doniczki w lnianych woreczkach lub owiń je jutą i zwiąż sznurkeim. Jeśli masz fach w rękach i potrafisz szydełkować koszyki, nie czekaj dłużej. Będą one pasować do sielskiego stylu tak jak lalka po babci czy inny element z przeszłości. 

 

  

  

  

 

 

Witaj na wsi!

 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem