www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa.pl

Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami

Kod towaru: 810487
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Bestseller
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Chusta 105x105 cm folklor kwiaty z frędzelkami
Proszę wybrać opcję:
6 granatowy
1 biały
w przygotowaniu
4 niebieski parafinowy
w przygotowaniu
5 niebieski kobaltowy
w przygotowaniu
7 czarny
w przygotowaniu
19 zielony ciemny
w przygotowaniu
20 jasnybeżowy
w przygotowaniu
12 czerwony
w przygotowaniu
13 różowofioletowy
w przygotowaniu
mix losowo wybranych wzorów
wyprzedane
Wybierz opakowanie po:
Opakowanie:
1 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
49,06 PLN / szt. 49,06 PLN
3 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
44,56 PLN / szt. 133,68 PLN
7 szt.
Magazyn opakowanie + kolejne do 5 dni
Tworzone z mniejszych opakowań
44,56 PLN / szt. 311,92 PLN
1 szt.
49,06 PLN / szt.
49,06 PLN
3 szt.
44,56 PLN / szt.
133,68 PLN
7 szt.
44,56 PLN / szt.
311,92 PLN

Cena z VAT
49,06 PLN

Wprowadź poprawną ilość
DODAĆ DO KOSZYKA
Ustaw monitorowanie dyspozycji
Połączyć

Opis towaru

Duża apaszka w stylu folklor jest jak wyjęta z czasów naszych babć. Jest wykonana z przyjemnego materiału, na każdej stronie jest ozdobiona długimi frędzlami, które pięknie spływają. Duży kwadratowy kształt można dowolnie złożyć i wiązać. Można nosić ją na szyi oraz na plecach.

Skład na metce może się różnić, apaszka jest wykonana z poliestru.

Kwiaty na apaszkach mogą się różnić. Skład na metkach może się różnić, faktyczny materiał to poliester. Dziękujemy za zrozumienie
  • Szerokość: 105 cm
  • Długość: 105 cm
  • Długość frędzli: 12 cm
Skład
poliester
Style
Country, Folklor
Utrzymanie
Dostawca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa.pl, eshop@stoklasa.pl

Inspiracje

Więcej inspiracji

Podobny towar

Szelki szerokość 4 cm długość 120 cm folklor

Zakup hurtowy

6 granatowy
Wprowadź poprawną ilość
1 biały
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
4 niebieski parafinowy
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
5 niebieski kobaltowy
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
7 czarny
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
19 zielony ciemny
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
20 jasnybeżowy
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
12 czerwony
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
13 różowofioletowy
W przygotowaniu
Przewidywana dostępność: 10/2026
Wprowadź poprawną ilość
mix losowo wybranych wzorów
Wyprzedane
Nie znamy terminu dostępności
Wprowadź poprawną ilość
Cena z VAT
0,- PLN
Ustaw monitorowanie dyspozycji
DODAĆ DO KOSZYKA

Napisz pytanie

 

Ostatnio oglądane towary

Tkanina bawełniana / płótno liście / rośliny szerokość 220 cm

Polecane właśnie dla Ciebie

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.