www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Bądź widoczny

5.10.2018 | | Obejrzano: 648x
W okresie po wakacjach nastają ciemniejsze wieczory. Dowiedz się jak zapewnić dzieciom dobrą widoczność podczas powrotu ze szkoły oraz zajęć pozalekcyjnych.

 

W dzisiejszych czasach, kiedy ruch na drogach jest bardzo intensywny, rowerzyści i piesi muszą być bardzo widoczni. Jesienna pogoda oraz wcześniejsze zapadanie zmroku może stanowić niebezpieczeństwo na drodze, szczególnie bez elementów odblaskowych i fluorescyncyjnych. Elementy odblaskowe odbijają światło, a ty przy oświeceniu np. reflektorami samochodu będziesz widoczny już z odległości 200 m.

 

ZACZNIJ OD GŁOWY

Czapka z naszywką odblaskową, naprasowanką lub nicią odblaskową na pomponach ochroni to najcenniejsze, co masz.

 

 

 

RĘCE I NOGI

Podczas chodu oraz jazdy rowerem ręce i nogi są stale w ruchu. Jeśli umieścisz na nich elementy bezpieczeństwa, łatwo zwrócisz na siebie uwagę zbliżającego się samochodu lub innego uczestnika ruchu drogowego. Najczęściej używane są taśmy odblaskowe, które można przymocować na ręce, nogi, ale także na ramę roweru, kierownicę lub też na plecak. Jeśli nosisz buty ze sznurówkami, zalecamy wybrać takie, które odbijają światło. Każdy Twój krok będzie bardziej widoczny.

 

 

 

PLECAKI, TOREBKI, ODZIEŻ

Bardziej widoczny staniesz się także dzięki najróżniejszym zawieszkom, naklejkom, naszywkom i naprasowankom. Odzież można ozdobić także odblaskowymi lampasami na rękawach lub nogawkach. W dzień będą ozdobą, a w nocy ochoną.

 

GADŻET DLA ROWERZYSTÓW

Odblaskowe nakładki na szprychy kół są łatwe w montażu.

 

 

 

FOTOINSTRUKCJA

WYROBU BRANSOLETKI Z LINKI SPADOCHRONOWEJ Z NICIĄ ODBLASKOWĄ

Aby wyświetlić instrukcję kliknij na zdjęcie.
 
 

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem