www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

4 kroki do własnego łapacza snów

19.2.2019 | | Obejrzano: 1161x
Łapacze snów stosowane są jako symbol zapewniający spokojny sen. Często wieszane są w pomieszczeniu dla dobrego przepływu energii czy jako symbol szczęścia. Stwórz z nami swój oryginalny łapacz.

 

Symbolika łapacza snów skrywa się w każdej jego części. Kółko jest symbolem nieskończoności, równowagi i koła życia. Przedstawia wszechświat i świat wokół nas. Koralik pośrodku to my - nasze ja. Jesteśmy środkiem wszechświata. Siatka spleciona wewnątrz łapacza jest wyimaginowanym filtrem negatywnej energii, która zostanie w niej uwięziona, a pierwsze promienie słońca spalą ją. Piórka chwytają energię wszechświata i filtrują dobre i użyteczne sny, oddzielając je od tych złych.

 

 

GOTOWE ŁAPACZE SNÓW

dla tych, którzy nie są zbyt kreatywni, ale chcą mieć spokojne sny

 

 

 

 

 

WYRÓB WŁASNEGO ŁAPACZA

dla każdego, kto lubi tworzyć i chce stworzyć swój łapacz snów według naszego pomysłu

 

Przed przystąpieniem do pracy bardzo ważny jest wybór koloru, w którym będzie łapacz. Zgodnie z tym jaki kolor będzie przeważać na łapaczu, takie będziemy mieć sny:

  • żółty wywołuje optymistyczne sny
  • pomarańcz sprzyja snom o rodzinie i karierze
  • czerwień przyniesie seksualne i pełne przygód sny
  • niebieski zapewni równowagę i harmonię snów
  • zielony nastawiony jset na zdrowie i przyjacielskie relacje
  • fioletowy przynosi magiczne sny

 

 

 

CZEGO BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ?

 

1. Kółko

Można wybrać drewniane lub metalowe. Rozmiar wybierzesz według tego, jaki łapacz chcesz stworzyć. Kółko można zrobić z kółka do wyszywania lub znaleźć gałązkę wierzby i wygiąć ją w kształt koła (z takich gałązek kółka tworzyli kiedyś Indianie).

 

  

 

 

2. Sznurek

Sznurkiem należy owniąć kółko, stworzyć z niego wewnętrzną sieć i użyć go do zawieszenia piórek. Najczęściej stosowane są bawełniane sznurki. Zamiast bawełnianych sznurków można także zastosować mulinę lub jutowe sznurki.

 

  

 

 

3. Piórka

Można wybierać piórka w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach - naturalne i farbowane na różnorodne kolory.

 

  

 

 

4. Koraliki

Koraliki pięknie ozdobią łapacz. Należy wybierać koraliki z większym otworem (1–2 mm), tak aby zmieścił się do nich sznurek i końcówka piórka. Do łapaczy najczęściej używane są drewniane koraliki, ale można także użyć szklanych lub plastikowych.

 

  

 

 

Instrukcja dla Ciebie

stwórz swój łapacz snów według naszej instrukcji

 

 

 

 

Inspiracje dla Ciebie

 

  

  

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem