www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

06.05.2022

Lubisz jakościową biżuterię?Stal nierdzewna będzie odpowiednim wyborem. Biżuteria ze stali nierdzewnej jest świetnym połączeniem prostej elegancji i nowoczesnego wyglądu. Założysz ją do biura jak i na specjalne okazje.

21.04.2022

Czy Twoje dziecko czeka na Pierwszą Komunię Świętą ? Pomożemy Ci z odświętnym strojem i odpowiednią atmosferą tego wielkiego dnia. Oferujemy akcesoria dla dziewczynek i chłopców oraz wstążki do ozdabiania świec.

05.04.2022

Nowo importowane tkaniny bawełniane zachwycą Cię swoim świeżym francuskim wzornictwem. Będą inspiracją do uszycia nowego obrusu, zasłon do pokoju dziecięcego czy np. toreb na zakupy.

25.03.2022

Floryści i aranżatorzy znajdą u nas mnóstwo ciekawych rzeczy do tworzenia. Wraz z nadejściem wiosny i sezonu ślubnego docenisz na przykład masę Florex, który jest świetnym pomocnikiem przy produkcji ozdób kwiatowych. Dzięki niemu żywe kwiaty na długo pozostaną piękne i świeże.

karty karty karty PayU
Facebook Pinterest Instagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2022.