www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

25.11.2021

Dla miłośników naturalnego stylu poszerzyliśmy ofertę ozdób drewnianych. Na przykład takie miniaturowe domki są absolutnie magiczne. Udekoruj nimi choinkę, gałązki w wazonie i świąteczny stół.

18.11.2021

Kalendarz adwentowy umili oczekiwanie na Boże Narodzenie. Możesz zrobić swój własny egzemplarz lub kupić już gotowy, z kieszeniami do wypełnienia. Sukces gwarantowany gdyż dzieci i dorośli uwielbiają niespodzianki.

01.10.2021

Czy wiesz, że krepa bawełniana jest przyjemna w dotyku, nie gniecie się i co najważniejsze nie musisz jej prasować? Teraz możesz kupić ją u nas z 20% rabatem. Nie wahaj się i zacznij szyć.

karty karty karty PayU
Facebook Pinterest Instagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem