www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

23.09.2020

Szanowni Klienci, ze względu na święto narodowe w Republice Czeskiej nasz magazyn będzie zamknięty w poniedziałek 28.9. Złożone zamówienia będą przygotowywane następnego dnia. Z tego samego względu może dojść do opóźnień w dostawach zamówień. Dziękujemy za zrozumienie.

15.09.2020

Szybki zmierzch, chłodny świt, spadające liście - jesień już pokazuje, że jest z nami. Czas zacząć tworzyć dekoracje, które uprzytulnią Twoje wnętrze. Potrzebne materiały do wyrobu i inspiracje znajdują się tutaj.

24.08.2020

Czy szyjesz znów maseczki? Wszystko co potrzebne znajdziesz w jednym miejscu. Oferujemy duży wybór tkanin, gumek, drucików, nici i innych użytecznych rzeczy do wyrobu maseczek.

14.08.2020

Lato jeszcze się nie kończy, masz czas stworzyć coś oryginalnego na ten czas. Popularne są bransoletki z minerałowych i drewnianych koralików, które można ozdobić frędzlem. Pięnie bransoletki stworzysz także ze szklanych koralików. Własnoręcznie wykonana bizuteria ozdobi każdy strój.

07.08.2020

Na letnie wyprawy polecamy worek na plecy. Świetny na basen, wycieczkę, zakupy i do uprawiania sportów. Jest lekki, poręczny, zawsze pod ręką.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem