www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

13.02.2019

Już masz swoją Bransoletkę Buddha? Jest popularnym dodatkiem modowym. Wizerunek Buddhy to symbol absolutnej mądrości i oświecenia. Koraliki z minerałów mają korzystny wpływ na samopoczucie, nastrój a niektóre mają właściwości lecznicze. W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Panie jak i Panowie.

31.01.2019

Torebka to nieodłączna część garderoby każdej kobiety. Właśnie dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę torebek o modne włoskie torebki z prawdziwej skóry, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

14.01.2019

Szanowni Klienci, ponieważ zależy nam na ochronie środowiska naturalnego od dnia 18.01.2019 wystawiamy faktury jedynie w formie elektronicznej. Jeśli potrzebujecie fakturę w formie papierowej, możemy ją wydrukować dla Państwa za dodatkową, symboliczną opłatą. Zebrane pieniądze z wpłat, zostaną wykorzystane na projekt ekologiczny, który przedstawimy Państwu w ciągu roku. Dziękujemy za zrozumienie.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem