Już teraz towary wysyłamy z nowoczesnego, zautomatyzowanego magazynu. Jakie korzyści i zmiany są z tym związane?
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

19.10.2018

Szanowni Klienci, nowość w naszym sklepie - wprowadziliśmy zniżki na pojedyncze warianty towarów. W towarach, które mają więcej wariantów kolorystycznych, znajdziecie procent zniżki bezpośrednio na konkretnym zdjęciu danego wariantu towaru.

15.10.2018

Jesień przynosi gorszą pogodę. Sprawdź nasze nowe czapki, rękawiczki i szale, mamy dla Ciebie nowe modne dodatki w różnych stylach i kolorach.

10.09.2018

Nowość w naszym sklepie filcowe dekoracje. Są wesołe, zabawne, pięknie ozdobią każdy projekt. Można je przyszyć lub przykleić, na pewno trzeba ich wypróbować. Polecamy!

30.08.2018

Od 29 sierpnia 2018 r możecie Państwo skorzystać z usług kolejnej firmy kurierskiej tj. GLS. Więcej informacji na temat kosztów wysyłki znajdziecie tutaj.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2018.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem