Najniższa cena na rynku. Szpilki ze szklaną główką. Dotyczy największego wariantu opakowania. Aby wziąć udział w tej promocji wymagana jest rejestracja (bądź założenie konta) na podmiot gospodarczy w naszym sklepie. Kup teraz.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

17.04.2019

Szanowni klienci, ze względu na święto narodowe w Czechach, w dniach 19. - 22. 4. nasz magazyn będzie zamknięty. Zamówienia przesłane w tych dniach będziemy przygotowywać 23.4. Z tego względu może też dojść do opóźnienia w dostawie przesyłek. Dziękujemy za zrozumienie.

12.04.2019

Szanowni klienci, obniżyliśmy limity do darmowej dostawy! Na stronie Sposób dostawy i płatności znajdują się dokłądne informacje. Nasza szeroka oferta towarów już czeka na twoje zakupy.

28.03.2019

Od 1906 w dniu 1.4. obchodzony jest Międzynarodowy dzień ptactwa. W związku z tym, z tej okazji wybraliśmy produkty, które są związane z tym świętem. Przeglądaj naszą ptasią ofertę.

21.03.2019

Wesołe, męskie modne skarpetki są hitem. Pasują zarówno do butów klasycznych jak i sportowych. Już dziś kup parę dla siebie.

06.03.2019

Czy znasz trykot? Jest to materiał, który dzięki swej miękkości i elastyczności jest świetny do szycia bielizny i koszulek. Można go łączyć z elastyczną koronką. Dodatkowo można go użyć jako podszewki pod tiulowe spódnice.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem