www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

06.01.2021

Teraz możesz znaleźć swoje ulubione postacie filmowe na licencjowanej dzianinie. Z pomocą maszyny do szycia wyczarujesz koszulki, bluzy, legginsy i różne ubrania dla dzieci. Dzianiny są elastyczne, przyjemne w dotyku i nie gniotą się.

22.12.2020

Szanowni Klienci, dziękujemy za powierzone nam zaufanie w upływającym roku i życzymy mnówstwo zdrowia, szczęścia, sukcesów osobistych i zawodowych w Nowym Roku 2021. Jednocześnie cieszymy się na dalszą współpracę.

26.11.2020

Z naszych badań wynika, że każda kobieta potajemnie tęskni za nową torebką. W naszym dziale torebek znajdziesz produkty, które cechuje jakość i wysmakowana oryginalność. Uzupełnieniem torebek są stylowe plecaki miejskie, torby crossbody i nerki. Panowie też znajdą coś dla siebie.

23.11.2020

Anioły to piękna dekoracja jak i miły prezent. Niezależnie od tego, czy wybierzesz anioła w postaci figurki czy wisiorka, będzie on Twoim obrońcą na każdym kroku.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem