Zarejestruj się w naszym e-sklepie na NIP firmowy i sprawdź jak wiele możesz zyskać kupując u nas. Tylko teraz oferta specjalna: 5% rabatu na pierwsze zakupy! Więcej informacji tutaj.
Szanowni klienci pomimo wyjątkowej sytuacji w jakiej się znajdujemy, nasza hurtownia pracuje cały czas. Staramy się jak najszybciej skompletować Państwa zamówienia ale w związku z ich zwiększoną ilością, czas ich realizacji może wydłużyć się do 3 - 5 dni. Dziękujemy za zrozumienie.
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

31.03.2020

Potrzebujesz szybkiej dostawy tkaniny? Poznaj naszą nowość: tkaniny w kawałkach lub mniejszych nawojach na rolkach. Zamówienie nie musi już czekać na przycięcię tkaniny, będzie przygotowane szybciej. Tkaniny wybierajtutaj.

19.03.2020

Ulepszyliśmy nasz proces logistyczny - zamówienia, które nie zawierają tkanin, bezpośrednio przechodzą przez magazyn i są automatycznie przygotowywane tak jak wcześniej w 2 dni robocze. Dzięki zwiększeniu ilości pracowników uda się nam dziś przygotować i wysłać prawie wszystkie wczorajsze zamówienia, które nie zawierają tkanin. Dostawa zamówień z tkaninami jest dłuższa ze względu na proces cięcia (do 4 dni roboczych).

18.03.2020

Szanowni Klienci, robimy wszystko, aby wprowadzić do sprzedaży nowe bawełniane tkaniny. Wierzymy, że w ciągu 5 dni roboczych będziemy w stanie przyjąć na magazyn około 10.000 tkanin jednokolorowych i z wzorem.

17.03.2020

Szanowni Klienci, zamówienia, które zawierają towary sprzedawane na metraż (tkaniny, taśmy itp.) będziemy wysyłać także jako niekompletne - tzn., że zamówienie nie musi być w pełni zrealizowane. Ze względu na ogromny wzrost zamówień nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym telefonicznie, aby poinformować o sytuacji. Przepraszamy za komplikacje, staramy się jak najszybciej przygotować jak największą ilość zamówień do wysyłki (aktualnie czas dostawy wynosi 3-5 dni).

13.03.2020

Szanowni Klienci, działanie e-sklepu Stoklasa nie jest ograniczone w związku z panującym koronawirusem. Państwa zamówienia realizujemy i wysyłamy na bieżąco. Aktualnie można wybrać dostawę za pośrednictwem firm GLS i DPD, chwilowo nie oferujemy dostawy pocztą polską. Na bieżąco śledzimy sytuację w Europie i w przypadku jakichkolwiek zmian będziemy Państwa informować. Dziękujemy za zaufanie i życzymy cierpliwości i zdrowia.

09.03.2020

Czy znasz taśmy do naprasowania z kamieniami? Ułatwią pracę przy ozdabianiu odzieży. Mają piękny połysk, po naprasowaniu świetnie się trzymają. Bardzo szybko możesz dzięki nim zmienić wygląd sukienek, tunik, strojów sportowych i tanecznych.

25.02.2020

Chcesz zrobić swoją czapkę, komin, szal lub koc, ale nie jesteś zbyt zręczna w robieniu na drutach? Młynek wykona pracę za Ciebie. Sprawdź, a przekonasz się jak łatwo się z nim pracuje.

21.02.2020

Używasz metalowych napów? Na pewno spodobają ci się nowe kolory z naszej oferty. Świetnie się trzymają, można przypiąć dzięki nim najróżniejsze materiały.

18.02.2020

Oczekujesz na Wielkanoc i planujesz już nowe wiosenne dekoracje? Rozejrzyj się w naszym dziale wiosennych dekoracji. Mamy dla ciebie nowe drewniane ozdoby i urocze gniazda z małymi jajeczkami.

12.02.2020

Dodaj swoim ubraniom nowego wyglądu z pomocą í lampasów. Wybieraj z wyraźnych i delikatnych wzorów i naszywaj je na bluzy, sukienki, spódnice, spodnie lub dodatki. WIększość lampasów sprzedajemy w metrażu.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem