www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

13.06.2019

Dla wszystkich miłośników patchworku mamy tkaniny w zestawach, pasujące do siebie pod względem kolorów jak i wzorów. Zestawy są autorskim projektem frmy Stoklasa, ozdabia je przewiązana, dekoracyjna kokardka. Można użyć ich jako prezentu dla kreatywnej osoby.

30.05.2019

Rozpoczyna się czas urlopów i festiwali letnich, dlatego też przedstawiamy nową ofertę letnich kapeluszy. Coś dla siebie znajdą tu panie i panowie, mamy wybór różnych stylów i kolorów. Dla osób kreatywnych w ofercie kapelusze bez ozdób, do samodzielnego ozdobienia.

22.05.2019

W naszej ogromnej ofercie taśm rzep znajdziesz także specjalną samoprzylepną wersję. Dostępna jest ona w klasycznym kształcie oraz jako kółeczka, których używają na przykład autorki quiet booków dla dzieci.

23.04.2019

Chcesz ciekawie ozdobić ubranie? Spójrz na naszą ofertę naprasowanek, gdzie czekają na Ciebie nowe trendy. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy kaktusów, flamingów, kwiatów, motorów i wielu innych wzorów.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem