www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

15.09.2021

Po raz kolejny rozszerzyliśmy ofertę miękkich i bardzo popularnych tkanin minky o nowe wzory z wytłoczonymi obrazkami. Pokochają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Ze względu na swoją miękkość doskonale nadają się do szycia miękkich kocyków i szlafroków.

30.08.2021

Chcesz wyglądać stylowo i elegancko w każdej sytuacji? Wybierz nową torebkę lub portfel z naszej oferty. Możemy również polecić popularne miejskie plecaki i torebki crossbody, które wygodnie nosi się przez cały dzień.

10.08.2021

Naszą ofertę tkanin rozszerzyliśmy o nowe tkaniny dekoracyjne / tapicerskie Lumera, Cabreo i Incanto, są przeznaczone zarówno dla zawodowych tapicerów jak i dla amatorów szycia. Wymień tkaninę na krześle albo fotelu, aby nadać mu drugie życie, albo uszyj dekoracyjne poduchy. Wystarczy nieco wyobraźni i kilka trików, by wnętrze zupełnie się zmieniło.

karty karty karty PayU
Facebook Pinterest Twitter Instagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem