Już teraz towary wysyłamy z nowoczesnego, zautomatyzowanego magazynu. Jakie korzyści i zmiany są z tym związane?
15. 08. 2018 Międzynarodowy dzień guzika - tylko dziś rabat 50 % na wybrane guziki. Wybierz tutaj >
www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

19.07.2018

Spójrz na naszą ofertę wysokiej jakości igieł niemieckiej firmy Schmetz, które są przeznaczone do większości domowych maszyn do szycia. Dzięki tym igłom łatwo możesz szyć takie materiały jak jedwab, stretch, skóra, jeans itp. Z nimi szycie stanie się już tylko zabawą.

18.07.2018

Mamy dla Państwa nowe rodzaje włóczek, z których stworzysz lekkie sweterki, skarpetki lub czapki. Włóczka Gina jest świetna do wyrobu zabawek. Specjalnością jest włóczka z bambusa i zestaw bambusowych drutów.

26.06.2018

Dla wszystkich kreatywnych osób oferujemy nowe tkaniny. Można z nich uszyć obrusy, bieżniki, poduszki, torebki i mnóstwo innych rzeczy. Jeśli często szyjesz, zalecamy Ci kupić także świetne nożyczki krawieckie.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2018.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem