www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aktualności

03.07.2020

Szanowni Klienci, ze względu na święto narodowe w Republice Czeskiej dnia 6.7.2020 nasz magazyn będzie zamknięty. W związku z powyższym może dojść do opóźnienia w realizacji zamówień. Dziękujemy Państwu za zrozumienie.

02.07.2020

Dla miłośników szytych ręcznie plecaków, toreb czy portfeli oferujemy nowy materiał - Alcantara. Jest to imitacja zamszu, która przepuszcza powietrze, nie gniecie się i jest wysoce odporna na zużycie. Świetna także do szycia dodatków do domu.

17.06.2020

Tworzysz figurki i zwierzątka? Stale rozszerzamy asortyment do ich wyrobu. Oferujemy nowości: włosy i ruchome stawy, nowe rodzaje oczu, a swoje produkty możesz także ożywić dźwiękiem piszczałki, grzechotki lub mechnizmu grającego.

05.06.2020

Składane torby zakupowe są bardzo praktyczne, a dodatkowo przyczyniają się do ochrony środowiska. Łatwo się składają, zmieszczą się do torebki lub kieszeni.

19.05.2020

Nowość w naszej ofercie - nożyczki Marlen. Mają mikroząbki, które przytrzymują tkaninę, dzięki czemu cięcie jest bardziej precyzyjne. Nożyczki są odpowiednie dla profesjonalistów jak i dla początkujących.

karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem