www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Termodżety HOT FIX rozmiar SS16 2 gatunek 200459

do wyczerpania zapasów
Cena za paczkę(700 g):
147,- PLN bez VAT
Cena za g: 0,21 PLN bez VAT
Pierwotna cena: 0,24 PLN bez VAT
Zamówienie i rozliczenie
1

Kolory zostaną losowo wybrane z aktualnie dostępnych kolorów.
2
Wybierz opakowanie po:
100 g
0,26 PLN / g
700 g
0,21 PLN / g
Cena bez VAT
3
Liczba opakowań i zakup:
KUP
Kod towaru:200459
Magazyn:20700 g
Skład-kompozycja:szkło
Jakość:II jakość
Kod celny:7018101900

Opis towaru

Rozmiar SS16 odpowiada rozmiarowi 3 - 4mm.
Kompletną numerację i rozmiary można znaleźć w słowniczku pojęć.
100 g = w przybliżeniu 3 000 szt.
700 g = w przybliżeniu 21000 ks
Dżety są w II jakości ze względu na fakt, że na niektórych z nich jest mała ilość lub całkowity brak warstwy klejącej na spodnich częściach, przez co mogą się przypadkowo odklejać. Rzeczy zdobione hot fixami zalecamy prać odwrócone na lewą stronę.

Barwy numer 4 i 11 są jednakowe, jedynie tylko klej zastosowany na powierzchni kamyczka ma inny kolor, co jednak nie wpływa na końcowy kolor termodżeta.

Przedstawiamy Państwu szczególną technikę zdobienia - Hot Fix.
Tutaj znajdziecie instrukcje jak używać folii i aplikatora do hot-fix.
Technika ta jest używana do zdobienia odzieży, obuwia, torebek... Technika nie jest zbyt skomplikowana, wystarczy tylko wyobrazić sobie, gdzie kamyczki zostaną umieszczone. Należy wybrać sobie wzór i do niego dobrać wielkość kamyczków i kolory. Można ozdobić kieszonkę na dżinsach lub trykoty i taki sam motyw nanieść na buty i torebkę. Kamyczki mocuje się bardzo prosto, aplikatorem albo przy pomocy żelazka. Ważne aby urządzenie nagrzać i przylepić kamyczki. Mają one od spodu powłokę, która przylepi kamyczki do podkładu. Zaleca się pranie w temperaturze do 30°C. Można prać nawet do 60°C, ale wtedy zwiększa się ryzyko odpadnięcia kamyków.

Instrukcja użycia:

Kamyczki rozłożyć na tkaninie według wybranego wzoru, klejącą stroną do dołu. Przyłożyć rozgrzane żelazko do ornamentu, delikatnie bez przemieszczania na boki. Nie zalecamy używać żelazka z funkcją pary. Jeśli jednak zostanie użyte żelazko z parą, należy sprawdzić czy wszystkie kamyczki się trzymają i te, które ewentualnie odpadną wymienić na inne. Do mocowania wystarczy temperatura 150°C przez 10 sekund. Jednak temperatura i czas zależy przede wszystkim od konkretnej tkaniny. Dlatego zaleca się przeprowadzić próbę na skrawku tkaniny, ew. lewej stronie ubrania.
Hot-Fix crystal oznaczają czysto białe kamyczki, natomiast crystal AB oznacza kamyczki hologramowe. Jest to również biały kamyczek, ale dlatego, że jest także hologramowy tworzy przepiękne tęczowe odblaski. Crystal AB ... znaczy w dosłownym przekładzie "Zorza Polarna"... wytwarza wrażenie hologramu.

  • Średnica: 3 - 4 mm
  • Rozmiar: SS 16

Skład-kompozycja

szkło

Techniki

szycie

tworzenie dekoracji

wyrób opasek

wyrób sukienek dla panien młodych i druhen

Utrzymanie


Znalazłeś błąd, niedokładność lub brak informacji w opisie towaru? Daj nam znać!

Twój konsultant dla tego produktu

Lucie Lamlová
lucie.lamlovastoklasa.cz

Pytania klientów

Nie ma żadnych komentarzykarty karty karty
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2017.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem