www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Nowe strefy sprzedaży hurtowej, oprócz Opavy również w Brnie i Pradze!

12.11.2013 | | Obejrzano: 20544x
Velkobchodní zóna Opava, Ostrožná ul.

Połączyliśmy zakupy wirtualne z zakupami realnymi! Przedstawiamy Państwu projekt nowoczesnej strefy sprzedaży hurtowej w naszych showroomach, które od 1 marca 2016 znajdują się nie tylko w Opavie ale także w Brnie i Pradze.

Wiemy jak ważna jest dla Państwa możliwość zapoznania się z towarami, które planujecie zakupić. Dlatego już od kilku lat z powodzeniem działa nasza strefa sprzedazy hurtowej , która obecnie będzie dostępna w dwóch nowych lokalizacjach.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę oferowanego przez nas asortymentu, który cały czas nieustannie wzbogacamy w oparciu o aktualne trendy jaki i Państwa sugestie i potrzeby.

 

Korzyści dla Państwa:

  • Oferujemy nowoczesną strefę sprzedaży . Na miejscu przygotowane są stanowiska komputerowe, przez które możecie Państwo złożyć i wysłać zamówienie. Po złożeniu zamówienia zostanie ono przetworzone i skompletowane w naszym głównym magazynie a następnie zostanie wysłane „za darmo” na adres wskazany przez Państwa.

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem showroomu Stoklasa Opava (ulica Ostrožná), Brno (Česká) i Praha (Tesco Skalka) nie ponosicie Państwo żadnych kosztów wysyłki, niezależnie od wartości zamówienia.

  • Koronki, taśmy, koraliki i tysiące innych towarów wybieracie osobiście, testując ich jakość, poznając bogatą kolorystykę i wybierając to co potrzebujecie, konsultując to z naszymi pracownikami, którzy chętnie i profesjonalnie doradzą w zakresie naszego asortymentu jak i procesu składania zamówienia.

  • Status klienta (a co za tymi idzie korzyści), które macie Państwo przyznane pozostają bez zmian (np. VIP status).

  • Przesyłki wysyłamy tym samym sposobem dostawy jak zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego (za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej).

 

Klientom, którzy są zarejestrowani w naszym sklepie przysługuje możliwość rezerwacji on-line spotkania w strefie sprzedaży hurtowej. Po zalogowaniu się w sklepie w zakładce "Moje konto" znajduje się kategoria "Rezerwacja wizyty w sklepie".

 

Strefa sprzedaży hurtowej Opava, Ostrožná ulice


sklep Opava - Ostrožná 23
godziny otwarcia:
pon-pią od 9-18 godz., sob. 9-12 godz.

 

 

Strefa sprzedaży hurtowej Brno, Česká 141/31


sklep Brno - Česká 141/31
godziny otwarcia: pon-pią od 9-19 godz., sob. 9-13 godz.

 

Strefa sprzedaży hurtowej, Praha Tesco Skalka


sklep Praha Tesco Skalka - Přetlucká 3295/50

godziny otwarcia: pon-niedz 9-20 godz.

 

 

Strefa sprzedaży hurtowej Opava, Ostrožná ulice

Velkobchodní zóna Opava, Ostrožná ul.
Velkobchodní zóna Opava, Ostrožná ul.
Velkobchodní zóna Opava, Ostrožná ul. Velkobchodní zóna Opava, Ostrožná ul.

 

Strefa sprzedaży hurtowej Brno, Česká 141/31

Velkobchodní zóna Opava, Brno
Velkobchodní zóna Opava, Brno
Velkobchodní zóna Opava, Brno Velkobchodní zóna Opava, Brno

Dyskusje:

Uwagi mogą przesyłać tylko zalogowani użytkownicy
karty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem