www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aplikator do mocowania dżetów na gorąco 070192

Cena za paczkę (1 szt.):
89,83 PLN bez VAT
Cena za szt.: 89,83 PLN bez VAT
Zamówienie i rozliczenie
1

Kolory zostaną losowo wybrane z aktualnie dostępnych kolorów.
2
Wybierz opakowanie po:
1 szt.
89,83 PLN / 1szt.
3 szt.
82,02 PLN / 1szt.
Cena bez VAT
3
Liczba opakowań i zakup:
KUP
Kod towaru:070192
Skład-kompozycja:metal
Kod celny:8516797000

Opis towaru

Połysk i blask w pięć sekund! Aplikator jest nieocenioną pomocą przy mocowaniu termodżetów, czy też kamyczków do naprasowania czy szatonowych róż. Termodżet należy włożyć do nasadki, klej rozpuści się. Następnie przyłożyć do tkaniny i lekko przytrzymać.
Nagrzewanie nasadki trwa ok. 2 minuty. W tak prosty sposób można wykonać bajeczne ozdoby i wzory na tkaninach, głównie odzieży, ale też np. na torebkach.
W komplecie wraz z urządzeniem znajduje się 7 nasadek ( rozmiar 2,3,4,5,7 mm do wypukłych termodżetów oraz rozmiary 4 i 9 mm do termodżetów płaskich). Zalecane jest przeprowadzenie próby na małym ścinku tkaniny! Nasadka nagrzewa się do wysokiej temperatury, dlatego aby nie uszkodzić tkaniny, jeśli ta jest z tkaniny sztucznej, zalecane jest przeprowadzenie próby na małym ścinku tkaniny!
Aplikator nagrzewa się do temperatury bliskiej 350 °F / 177 °C. Urządzenie nie posiada wyłącznika. Można jednak użyć przedłużacza z wyłącznikiem.

Na tej stronie znajduje się instrukcja, jak pracować z termodżetami i folią.

Należy nałożyć na aplikator daną nasadkę (w zależności jakiej średnicy termodżet będziemy przymocowywać), rozgrzać go (ok. 2 minuty) i nabrać na nasadkę termodżet stroną wypukłą (będzie ona schowana w nasadce), widoczna będzie strona płaska. Należy chwile odczekać aż klej pod wpływem rozgrzanej nasadki rozpuści się na dżecie a następnie należy przyłożyć go do ozdabianej tkaniny i lekko przytrzymać.

Nasza wskazówka: Przed pierwszym użyciem zalecamy nabrać 2 dżety na opak tzn. płaską stroną do nasadki i pozostawić klej do rozpuszczenia a następnie usunąć dżety (klej naniesie się na nasadkę i dżety lepiej się będą trzymać). Potem już bez problemu kamienie nabiera się szkłem do aplikatora a płaska strona jest wolna.

Aplikator ma 7.0 watt i 240V.
Uwaga, aplikator jest przeznaczony tylko do klejenia szklanych koralików i termodzetów, plastikowe koraliki rozpuszczą się!
  • Średnica kamyczka: 2,3,4,5,7,9 mm

Skład-kompozycja

metal

Techniki

ozdabianie odzieży

scrapbooking

szycie - pozostałe

tworzenie biżuterii

Chcesz otrzymać na email informację, że cena tego towaru została obniżona?

Znalazłeś błąd, niedokładność lub brak informacji w opisie towaru? Daj nam znać!

Klienci, którzy kupili ten towar, kupili także:

Sznurek bawełniany woskowany z karabińczykiem długość 45cm
Sznurek bawełniany woskowany z karabińczykiem długość 45cm
Bawełniane sznurki, które są zabezpieczone na powierzchni woskowaniem. Występują w wesołych kolorach, posiadają umocowane ...
Cena: 0,57 PLN / szt.
Zatyczki do kolczyków 3x5 mm
Zatyczki do kolczyków 3x5 mm
Praktyczne silikonowe zatyczki przeźroczyste do sztyftów z półkulą lub blaszką, do bigli, itd. są niezbędnym elementem zapięć ...
Cena: 0,28 PLN / g

Obsługa klienta

Mgr. Małgorzata Kobierska (+48) 513 914 476 eshop@stoklasa.pl

Pytania klientów

Nie ma żadnych komentarzykarty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2019.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem