www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

Aplikator do mocowania dżetów na gorąco 070192

Towar wyprzedany
Przewidywana dostępność: 12/2020
Czy chcesz otrzymać na adres e-mail wiadomość, gdy towar będzie dostępny?
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
 
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
Aplikator do mocowania dżetów na gorąco
Cena za paczkę (1 szt.):
89,92 PLN bez VAT
Cena za szt.: 89,92 PLN bez VAT
Cena za paczkę (3 szt.):
246,33 PLN bez VAT
Cena za szt.: 82,11 PLN bez VAT
Wszystkie warianty są wyprzedane
Kod towaru:070192
Skład:metal
Kod celny:8516797000

Opis towaru

Połysk i blask w pięć sekund! Aplikator jest nieocenioną pomocą przy mocowaniu termodżetów, czy też kamyczków do naprasowania czy szatonowych róż. Termodżet należy włożyć do nasadki, klej rozpuści się. Następnie przyłożyć do tkaniny i lekko przytrzymać.
Nagrzewanie nasadki trwa ok. 2 minuty. W tak prosty sposób można wykonać bajeczne ozdoby i wzory na tkaninach, głównie odzieży, ale też np. na torebkach.
W komplecie wraz z urządzeniem znajduje się 7 nasadek ( rozmiar 2,3,4,5,7 mm do wypukłych termodżetów oraz rozmiary 4 i 9 mm do termodżetów płaskich). Zalecane jest przeprowadzenie próby na małym ścinku tkaniny! Nasadka nagrzewa się do wysokiej temperatury, dlatego aby nie uszkodzić tkaniny, jeśli ta jest z tkaniny sztucznej, zalecane jest przeprowadzenie próby na małym ścinku tkaniny!
Aplikator nagrzewa się do temperatury bliskiej 350 °F / 177 °C. Urządzenie nie posiada wyłącznika. Można jednak użyć przedłużacza z wyłącznikiem.

Na tej stronie znajduje się instrukcja, jak pracować z termodżetami i folią.

Należy nałożyć na aplikator daną nasadkę (w zależności jakiej średnicy termodżet będziemy przymocowywać), rozgrzać go (ok. 2 minuty) i nabrać na nasadkę termodżet stroną wypukłą (będzie ona schowana w nasadce), widoczna będzie strona płaska. Należy chwile odczekać aż klej pod wpływem rozgrzanej nasadki rozpuści się na dżecie a następnie należy przyłożyć go do ozdabianej tkaniny i lekko przytrzymać.

Nasza wskazówka: Przed pierwszym użyciem zalecamy nabrać 2 dżety na opak tzn. płaską stroną do nasadki i pozostawić klej do rozpuszczenia a następnie usunąć dżety (klej naniesie się na nasadkę i dżety lepiej się będą trzymać). Potem już bez problemu kamienie nabiera się szkłem do aplikatora a płaska strona jest wolna.

Aplikator ma 7.0 watt i 240V.
Uwaga, aplikator jest przeznaczony tylko do klejenia szklanych koralików i termodzetów, plastikowe koraliki rozpuszczą się!
  • Średnica kamyczka: 2,3,4,5,7,9 mm

Skład

metal

Techniki

ozdabianie odzieży

scrapbooking

szycie - pozostałe

tworzenie biżuterii

Znalazłeś błąd, niedokładność lub brak informacji w opisie towaru? Daj nam znać!

Klienci, którzy kupili ten towar, kupili także:

Sznurek bawełniany woskowany z karabińczykiem długość 45cm
Sznurek bawełniany woskowany z karabińczykiem długość 45cm
Bawełniane sznurki, które są zabezpieczone na powierzchni woskowaniem. Występują w wesołych kolorach, posiadają umocowane ...
Cena: 0,57 PLN / szt.
Zatyczki do kolczyków 3x5 mm
Zatyczki do kolczyków 3x5 mm
Praktyczne silikonowe zatyczki przeźroczyste do sztyftów z półkulą lub blaszką, do bigli, itd. są niezbędnym elementem zapięć ...
Cena: 0,28 PLN / g

Obsługa klienta

Mgr. Małgorzata Kobierska (+48) 513 914 476 eshop@stoklasa.pl

Pytania klientów

Nie ma żadnych komentarzykarty karty karty PayU
FacebookPinterestTwitterInstagram
Zgodnie z ustawą o rejestracji sprzedaży, sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu pokwitowania. Jest on również zobowiązany do zarejestrowania przychodu administracji podatkowej online; w przypadku awarii technicznej musi nastąpić to w ciągu 48 godzin.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.
W celu zapewnienia potrzebnej funkcjonalności nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji. Rozumiem