www.stoklasa.pl
Pasmanteria Stoklasa - hurtownia
Záhumenni 22, 747 21 Kravaře
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa.pl

»

Tkanina do wyszywania Hubert szerokość 140cm MURAY

1 m.Opakowanie = 12 m.
Cena 22,76 PLN 273,12 PLN (327,74 PLN z VAT)
Kod towaru:380275
Magazyn:24.7 m.
Liczba opcji:1
Poprzednie zdjęcie
Poprzednie zdjęcie
Następne zdjęcie
Następne zdjęcie

Twoja cena za opakowanie

327,74 PLN z VAT
Wybierz opcję produktu:

Ilość: opak.
Zobacz wszystkie warianty towaru
Następne zdjęcia (kliknij żeby powiększyć)
Tkanina do wyszywania Hubert szerokość 140cm MURAY
Tkanina do wyszywania Hubert szerokość 140cm MURAY
Tkanina do wyszywania Hubert szerokość 140cm MURAY

Warianty produktu

biały

Klienci, którzy kupili ten towar, kupili także:

Zamek błyskawiczny spiralny 3mm nierozdzielczy 30cm sukienkowy
Zamek błyskawiczny spiralny 3mm nierozdzielczy 30cm sukienkowy
W mixie nie oferujemy koloru białego i czarnego. Zamki znajdują wykorzystanie w krawiectwie lekkim przy produkcji sukienek, spódnic, spodni oraz innej odzieży z delikatnych syntetycznych tkanin. Aby ułatwić wybór kolorów, oferujemy Państwu KARTĘ KOLORÓW . Alternatywna nazwa: WS0, zamek, zamek błyskawiczny, zapięcie.
Cena: 0,71 PLN / szt.
Guma dziana z otworami na guziki szerokość 15mm
Guma dziana z otworami na guziki szerokość 15mm
Guma dziana z otworami na guziki używana przede wszystkim w odzieży. Znajduje zastosowanie w produkcji odzieży ciążowej, odzieży dziecięcej, jako guma z regulatorami, guma na guziki. W porównaniu z gumką o kodzie 440080 jest bardziej miękka i mniej rozciągliwa.
Cena: 0,64 PLN / m.
Zamek błyskawiczny spiralny 3mm nierozdzielczy 35m sukienkowy
Zamek błyskawiczny spiralny 3mm nierozdzielczy 35m sukienkowy
W mixie nie oferuje się koloru białego i czarnego. Zamki znajdują wykorzystanie w krawiectwie lekkim przy produkcji sukienek, spódnic, spodni oraz innej odzieży z delikatnych syntetycznych tkanin. Aby ułatwić wybór kolorów, oferujemy Państwu KARTĘ KOLORÓW . Alternatywna nazwa: WS0, zamek, zamek błyskawiczny, zapięcie.
Cena: 0,75 PLN / szt.
Wstążka taftowa szerokość 15mm czerwona WYRÓB CZESKI
Wstążka taftowa szerokość 15mm czerwona WYRÓB CZESKI
Zakładowa normy firmy STUHA dopuszcza występowanie w 10-metrowym pakiecie wstążki 2 połączonych ze sobą odcinków. Tolerancja długości w przypadku 10-metrowego nawoju wynosi + / -10cm. Jaśniejsze odcienie zawsze będą szersze niż ciemne odcienie, ponieważ z przyczyn technologicznych nie ma możliwości wybarwienia wszystkich kolorów w jednej linii, więc kolorowa wstążka może się skurczyć na szerokość nawet o 5mm..
Cena: 0,25 PLN / m.

Twój konsultant dla tego produktu

Karin Kerlinová
karin.kerlinovastoklasa.cz
Dodatkowe informacje: Tkanina do wyszywania Hubert szerokość 140cm MURAY
Kod towaru: 380275
Skład-kompozycja: 100% bawełna


(c) 3IT 2006 - 2011. Vytvořila společnost 3IT - výrobce a provozovatel internetových obchodů